Středisko náhradní
rodinné péče
Domů » Novinky » Hledáme zkušenou sociální pracovnici/pracovníka
Přidáno 15 května, 2023

Hledáme zkušenou sociální pracovnici/pracovníka

Středisko náhradní rodinné péče, spolek vyhlašuje výběrové řízení

Hledáme zkušenou sociální pracovnici/pracovníka do našeho týmu.

Jsme nezisková organizace s dlouholetou působností v oblasti náhradní rodinné péče se sídlem v Jelení 91, Praha 1.

Nástup: možný ihned.

  • Náplň práce:
    poskytování poradenství zájemcům a žadatelům o svěření dítěte do náhradní
  • zajišťování odborné pomoci a podpory rodinám, které přijaly děti do osvojení a
    pěstounské péče
  • osvěta v oblasti náhradní rodinné péče
  • organizace a podílení se na přípravě programu pravidelných setkávání náhradních rodin, případně pobytů
  • podílení se na projektových aktivitách Střediska NRP

Požadujeme:

  • VŠ nebo VOŠ vzdělání zaměřené na sociální práci s rodinou dle zák. č. 108/2006 Sb.
  • praxi v oblasti sociálně-právní ochrany dětí a znalost zákona. č. 359/1999 Sb., znalost ustanovení rodinného práva občanského zákoníku č.89/2012 Sb.
  • znalost práce na PC (Windows, MS Office, internet)
  • trestní bezúhonnost

Očekáváme:

  • samostatnost, zodpovědnost, aktivní přístup, flexibilitu
  • zájem o NRP
  • komunikační dovednosti, empatii, umění naslouchat
  • smysl pro týmovou práci

Uvítáme:

  • znalost problematiky náhradní rodinné péče a systému péče o ohrožené děti
  • další vzdělání (př. odborné kurzy rozvíjející intervenční a komunikační
    schopnosti)
  • ochotu dále se vzdělávat a podílet se na metodické a koncepční činnosti Střediska

Nabízíme:

  • práci na částečný/plný pracovní úvazek
  • finanční ohodnocení dle dosaženého vzdělání a praxe
  • možnost profesního a osobního růstu
  • metodické zázemí organizace s dlouholetou zkušeností v oboru
  • pružnou pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 dny zdravotního volna
  • přátelský kolektiv
  • práci v klidném, milém prostředí

V případě vašeho zájmu nám zašlete váš životopis s motivačním
dopisem na adresu radoslava.cerna@nahradnirodina.cz.

Vybraní uchazeči budou přizváni k osobnímu pohovoru.

Zasláním svého životopisu udělujete souhlas se zpracováním vašich osobních údajů v souladu se zákonem 110/2019 Sb. pro účely výběrového řízení.

Těšíme se na vás
Středisko NRP
www.nahradnirodina.cz

Kontaktní osoba: Mgr. Radoslava Černá, 606 638 649